Реал в меншості виграв у стартовому турі чемпіонату Іспанії — відео

17 серпня 2019, 20:19

У першому турі іспанської Прімери Реал на виїзді переміг Сельту з рахунком 3:1.

Гості вийшли вперед вже на 12-й хвилині. Після прострілу Гарета Бейла Карім Бензема відправив м’яч точно у ворота суперника.

На початку другого тайму господарі, здавалося, були близькі до того, щоб зрівняти рахунок, коли втратили два моменти, а Лука Модрич був вилучений з поля у мадридців.

Проте, забити знову вдалося Реалу. Спершу Тоні Кроосу вдався ефектний удар у дев’ятку, а потім після успішної комбінації відзначився Лукас Васкес.

Єдине, що вдалося вичавити з чисельної переваги Сельті — гол у доданий до основного час, який провів Ікер Лосада.

Відео голів і огляд матчу Сельта — Реал

Сельта — Реал 1:3
Голи: Лосада, 90+1 — Бензема, 12, Кроос, 61, Л. Васкес, 80

Сельта: Бланко — К. Васкес, Араухо, Костас, Оласа — Мендес, Лоботка (Сісто, 75), Бельтран (Діоп, 83), Суарес — Фернандес (Лосада, 88), Аспас

Реал: Куртуа — Одріосола, Варан, Рамос, Марсело — Модрич, Каземіро, Кроос — Бейл (Іско, 75), Бензема (Йовіч, 81), Вінісіус (Л. Васкес, 69)

Попереджені: К. Васкес, Аспас, Бланко, Фернандес — Вінісіус, Одріосола

Вилучений: Модрич, 56

У стартовому матчі першого туру іспанської Прімери Барселона сенсаційно поступилася на виїзді Атлетіку на останніх хвилинах з рахунком 0:1.