Сельта у додатковий час вибила Шахтар з Ліги Європи

24 лютого 2017, 00:36
У матчі-відповіді 1/16 фіналу Сельта в додатковий час перемогла Шахтар з рахунком 2:0 і пройшла до наступного раунду

Вже на 6-й хвилині гості могли відкрити рахунок. Яго Аспас прийняв м'яч у штрафному господарів, і, помітивши, що П'ятов вийшов далеко з воріт, закинув парашут у дальній кут, але не влучив. Майже відразу донецька команда відповіла своїм моментом. Тайсон прострілив у центр на Густаво Бланко Лещука, у того з-під ніг вибив м'яч Альварес, а після цього воротар впорався і з добиванням Віктора Коваленка.

Галісійський колектив домінував протягом більшої частини першого тайму і до перерви змарнував ще один шанс. Це Йон Гвідетті обікрав Ярослава Ракицького біля штрафного Шахтаря і віддав в центр на Аспаса. Андрій П'ятов вже був відіграний, але Іван Ордець в неймовірному підкаті встиг вибити м'яч з-під ніг форварда Сельти. Проте "Гірники" також могли засмутити суперника, однак Тайсон і Коваленко не зуміли пробити голкіпера.

У другій половині Альварес знову не раз рятував свою команду від пропущених м'ячів - відзначитися могли Фред і Бланко Лещук. У ще одному випадку господарі забили м'яч, але арбітр зафіксував офсайд. Потім прийшла черга П'ятова рятувати свою команду.

Визначальний момент матчу стався на 90-й хвилині, коли Гвідетті викотився тет-а-тет з воротарем Шахтаря і впав у спробі його обіграти. Арбітр вказав на 11-метрову позначку, тоді як Аспас реалізував пенальті.

Тим самим поєдинок перейшов у додатковий час, де більш успішною виявилася Сельта, яка забила другий м'яч. Хосабед подав з кута поля, а Кабраль на ближній штанзі перестрибнув Бланко Ліщука і відправив снаряд у ворота. Тепер донецький колектив мав забивати відразу два м'ячі, на що йому не вистачило ані сил, ані часу - 0:2.

Шахтар - Сельта 0:2 (перший матч - 1:0)
Голи: Аспас, 90+1 (з пенальті), Кабраль, 108

Шахтар: П'ятов, Ордець, Ісмаїлі, Срна, Ракицький, Марлос, Малишев (Борячук, 112), Коваленко (Степаненко, 73), Фред, Тайсон (Бернард, 83), Бланко Лещук

Сельта: Альварес, Фонтас, Ронкалья (Хосабед, 58), Кастро, Кабраль, Сісто (Россі, 85), Васс (Бонгонда, 80), Ернандес, Мальо, Аспас, Гвідетті

Попереджені: Ракицький, Фред, Срна - Аспас, Ронкалья, Бланко Лещук, Кастро, Гвідетті