Збірна Нідерландів стартувала на ЧС-2022 з непростої перемоги над Сенегалом — відео

21 листопада 2022, 20:07
Нідерланди двічі забили наприкінці матчу (Фото:REUTERS/Kai Pfaffenbach)

Збірна Нідерландів на останніх хвилинах обіграла команду Сенегалу з рахунком 2:0 у першому турі чемпіонаті світу з футболу у Катарі.

Нідерланди могли забивати у першому таймі, але де Йонг не використав чудову нагоду, коли на замасі прибрав захисників, але задалеко відпустив м’яч і не зумів пробити.

На старті другої половини зустрічі уже ван Дейк змусив занервувати сенегальців, пробивши головою над поперечиною.

Нідерланди все ж відкрили рахунок на 85-й хвилині, коли Гакпо головою відправив м’яч у сітку після навісу де Йонга.

Уже в компенсований арбітром час «помаранчеві» подвоїли перевагу — Классен вдало зіграв на добиванні після сейву голкіпера

У наступному турі Нідерланди зіграють з Еквадором, а Сенегал зустрінеться з Катаром.

Сенегал — Нідерланди 0:2
Голи: Гакпо, 85, Классен, 90+9