Сенсація в Кубку України. Вперше в історії фіналістом став клуб із Першої ліги - відео

17 квітня 2019, 18:59

Фіналістом Кубка України вперше в історії став представник Першої ліги Інгулець, який в півфіналі сенсаційно обіграв на своєму полі учасника Прем'єр-ліги Зорю.

Клуб із Петрового відкрив рахунок вже наприкінці чверті години гри. Це Денис Балан виконав простріл із правого флангу, а Євген Запорожець його замкнув.

Луганська команда не знайшлася з відповіддю і пропустила ще раз в кінці першого тайму, коли після удару Артема Щедрого зі штрафного з лівого краю м'яч без жодних перешкод влетів у сітку.

Перед самою перервою Зоря скоротила відставання завдяки голу Євгена Чеберка, але в другій половині матчу не зуміла зрівняти рахунок.

2:1 - Інгулець несподівано вийшов у фінал Кубка України, де до сих пір не грали представники Першої ліги. Його суперником 15 травня стане переможець пари Дніпро-1 - Шахтар.

Відео голів і огляд матчу Інгулець - Зоря

Інгулець - Зоря 2:1
Голи: Запорожець, 15, Щедрий, 38 - Чеберко, 45+1

У чвертьфіналі Інгулець сенсаційно обіграв іншого представника Прем'єр-ліги Карпати. Раніше команда пройшла горностаївський Мир, Колос і Маріуполь.