Сенсаційний лідер Бундесліги обіграв команду Коноплянки і повернувся на перше місце. Всі результати суботи

3 грудня 2016, 21:51
3 грудня відбулися шість матчів 13-го туру німецької Бундесліги

В центральному матчі ігрового дня сенсаційний лідер чемпіонату - РБ Лейпциг - здобув сьому перемогу поспіль у чемпіонаті Німеччини, обігравши на своєму полі Шальке. Рахунок у цьому матчі господарі відкрили вже на другій хвилині, коли Тімо Вернер реалізував пенальті, а потім Сіяд Колашинац оформив своєрідний "дубль", відправивши по голу в чужі й свої ворота.

Євген Коноплянка в цьому матчі з'явився на поле на 81-й хвилині і результативними діями не відзначився.

Завдяки цій перемозі РБ Лейпциг знову став одноосібним лідером чемпіонату Німеччини, випередивши на три очки Баварію.

Лейпциг — Шальке 2:1

Голи: Вернер, 2 (с пенальті), Колашинац, 47 (у свої ворота) — Колашинац, 31

Лейпциг: Гулаши — Шмітц (Кайзер, 23), Ільзанкер, Орбан, Халстенберг — Сабітцер, Кейта, Демме, Форсберг (Р. Хедіра, 90+1) — Юрарі Поульсен, Вернер (Берк, 83)

Шальке: Ферманн — Хеведес, Налдо, Настасіч — Гайс (Різ, 86) — Шепф (Жуніор, 86), Горетцка, Бенталеб (Коноплянка, 81), Колашинац — Майєр, Чупо-Мотінг

Попередження: Халстерберг - Ферманн, Настасіч, Шепф, Хеведес, Бенталеб

У дербі двох Боруссій сильнішою виявилася дортмундська. Героєм матчу став форвард рурців П'єр-Емерік Обамеянг, який оформив у цій зустрічі дубль.

Боруссія Д — Боруссія М 4:1

Голи: Обамеянг, 7, 68, Піщек, 15, Дембеле, 64 – Раффаель, 6

Борусія Д: Вайденфеллер – Піщек, Бартра, Сократіс, Шмельцер, Гінтер — Дембеле (Мор, 89), Кастро, Шахін (Вайгль, 36), Ройс (Пулішич, 78) — Обамеянг

Борусія М: Зоммер — Корб, Ельведі, Крістенсен, Вендт — Штробль, Крамер – Дахуд (Вестергор, 73), Штіндль, Азар (Джонсон, 78) – Раффаель (Хан, 82)

Голи: Вагнер, 8, 67, Тольян, 39, Ут, 89

Нагадаємо, у стартовому матчі 13-го туру Бундесліги мюнхенська Баварія здобула важку перемогу над Майнцем, перемігши на виїзді з рахунком 3:1.