Чемпіонат Італії. Ювентус перервав серію невдач, Коваленко гольовим пасом допоміг своєму клубу перемогти — відео

6 листопада 2021, 23:48
Ювентус переміг на останніх хвилинах (Фото:REUTERS/Massimo Pinca)

Відбулися чотири матчі 12 туру чемпіонату Італії з футболу.

Спеція з допомогою українського півзахисника Віктора Коваленка здобула перемогу над Торіно з рахунком 1:0. Хавбек вийшов у стартовому складі, а на 58-й хвилині віддав результативний пас на Якопо Сала, гол якого виявився вирішальним.

Український півзахисник Аталанти Руслан Малиновський також вийшов у стартовому складі бергамасків, але результативними діями не відзначився. Втім, це не завадило підопічним Джан П'єро Гасперіні здобути перемогу 2:1.

Після одного очка в трьох останніх турах Серії А Ювентус обіграв Фіорентину 1:0. Туринці були близькі до втрати очок і в цьому матчі, але рятівником став Хуан Квадрадо, який приніс перемогу на 91-й хвилинію

flashscore.ua

Раніше Віктор Коваленко забив дебютний гол за Спецію та віддав результативну передачу у матчі дев’ятого туру чемпіонату Італії проти Салернітани.