Чемпіонат Італії. Інтер і Наполі сенсаційно програли, Рома закріпилася в трійці лідерів — відео

6 січня 2021, 21:03

Відбулися дев’ять матчів 16-го туру чемпіонату Італії з футболу.

Інтер на виїзді програв Сампдорії з рахунком 1:2, перервавши 8-матчеву переможну серію. Таким чином, Інтер втратив шанс обійти Мілан та залишився на другому місці.

Також сенсаційно програв Наполі, який вів у рахунку у матчі зі Спецією, але двічі пропустив та поступився 1:2.

Осічка неаполітанців дозволила Ромі після перемоги над Кротоне з рахунком 3:1 закріпитися на третьому місці, відірвавшись від найближчого переслідувача на чотири очки.

Аталанта, за яку виступає українець Руслан Малиновський, розгромила Парму 3:0 та піднялася на 5-те місце. Український півзахисник з’явився на полі на 58-й хвилині, але результативними діями не відзначився.

Кротоне — Рома — 1:3
Голи: Големіч, 71 — Майораль, 8, 29, Мхітарян, 35 (пен)

Лаціо — Фіорентина — 2:1
Голи: Кайседо, 6, Іммобіле, 75 — Влаховіч, 88 (пен)

Сампдорія — Інтер — 2:1
Голи: Кандрева, 23 (пен), Кейта, 38 — де Врей, 65
Нереалізований пенальті: Санчес, 12 (Інтер)

flashscore.ua

У попередньому турі Мілан переміг Беневенто (2:0), а Інтер, Наполі та Ювентус розгромили суперників.