Чемпіонат Італії. Інтер розгромив Наполі, Ювентус — Кальярі, Мілан із Ібрагімовичем оступився — відео

7 січня 2020, 03:20

В італійській Серії А відбулися матчі 18-го туру.

Лідер першості Інтер в центральному матчі туру розгромив на виїзді віце-чемпіона Наполі з рахунком 3:1.

Гості повели 2:0 вже до півгодини гри з гаком, коли дублем відзначився Лукаку. На 39-й хвилині Мілік скоротив відставання в рахунку, але Мартінес у другому таймі відновив статус-кво.

Чинний чемпіон Італії та прямий конкурент Інтера Ювентус з рахунком 4:0 розгромив у домашніх стінах Кальярі.

Кращим гравцем матчу став Кріштіану Роналду, який забив три м'ячі (один - із пенальті), а також відзначився гольовою передачею на Ігуаїна.

Серед інших матчів примітні перемога третього в таблиці Лаціо над Брешією, поразка Роми вдома від Торіно, а також нічия Мілана проти Сампдорії.

У складі россонері перший поєдинок після повернення в клуб провів Ібрагімович, який на 55-й хвилині вийшов на заміну, але не зумів забити - 0:0.

Голи: Гомес, 11, Фройлер, 34, Госенс, 43, Ілічіч, 60, 71

Український півзахисник Аталанти Руслан Малиновський вийшов на заміну на 78-й хвилині і результативними діями не відзначився.

Болонья - Фіорентина 1:1
Голи: Орсоліні, 90+4 - Бенассі, 27

Дженоа - Сассуоло 2:1
Голи: Крішіто, 29 (з пенальті), Пандєв, 86 - Об'янг, 33

Лечче - Удінезе 0:1

Голи: де Поль, 88

Український півзахисник Лечче Євген Шахов весь матч провів у запасі.

СПАЛ - Верона 0:2
Голи: Пацціні, 14, Стемпіньскі, 85

Турнірна таблиця Серії А

УЄФА

3 січня Ібрагімович забив перший гол за Мілан після підписання контракту з клубом, відзначившись в товариському матчі проти Роденсе.