Аталанта врятувалась в матчі з Інтером, Наполі програв Лаціо, Ібрагімович забив за Мілан. Результати чемпіонату Італії — відео

12 січня 2020, 00:11

Відбулись три матчі 19 туру чемпіонату Італії.

Мілан на виїзді переміг Кальярі з рахунком 2:0 і піднявся на восьме місце. Один з голів «россонері» забив Златан Ібрагімович. Для шведського форварда цей гол став першим у офіційних матчах після повернення у Мілан.

Лаціо переміг Наполі 1:0, завдавши підопічним Дженнаро Гаттузо другої поразки поспіль. Після 19 турів Серії А неаполітанці займають 10-те місце.

У ще одному поєдинку Аталанта уникнула поразки від Інтера, зігравши унічию 1:1. Клуб із Бергамо міг вирвати перемогу, але на 88-й хвилині Луїс Муріель не реалізував пенальті, який заробив український півзахисник Руслан Малиновський.

Малиновський з’явився на полі на 53-й хвилині при рахунку 1:0 на користь Інтера. Крім заробленого пенальті футболіст взяв участь у гольовій атаці Аталанти, а на 89-й хвилині отримав жовту картку.

Myscore.com.ua

У попередньому турі Серії А Інтер переміг Наполі 3:1, а Аталанта розгромила Парму 5:0.