Ювентус і Рома зазнали несподіваних поразок. Результати чемпіонату Італії - відео

9 лютого 2020, 00:03

Рома та Ювентус зазнали поразок у 23 турі чемпіонату Італії.

Ювентус сенсаційно поступився Вероні з рахунком 1:2. Туринці першими забили завдяки влучному удару Роналду, але вже через 11 хвилин Боріні зрівняв рахунок, а на 85-й хвилині господарі отримали право на пробиття пенальті, який реалізував Пацціні.

Верона здобула три очки та піднялась на шосте місце, а Ювентус зазнав третьої поразки в чемпіонаті, але залишився на першому місці.

Рома також несподівано поступилась на власному полі Болоньї з рахунком 2:3. Один з голів у складі римської команди забив екс-гравець донецького Шахтаря Генріх Мхітарян.

У ще одному поєдинку Сампдорія на виїзді здолала Торіно 3:1 та відірвалася від зони вильоту.

Торіно — Сампдорія 1:3
Голи: Верді, 56 — Рамірес, 70, 75, Квальярелла, 79 (пен.)
Вилучення: Іццо (Торіно), 78

Myscore.com.ua

Повідомлялося, що півзахисник збірної України та італійської Аталанти Руслан Малиновський голом приніс перемогу своєму клубу у матчі 23 туру Серії А проти Фіорентини (2:1).