Чемпіонат Італії. Малиновський допоміг Аталанті розгромити суперника, Мілан і Наполі втратили очки — відео

4 березня 2021, 00:00

Відбулися сім матчів 25 туру чемпіонату Італії з футболу.

Український півзахисник Аталанти Руслан Малиновський допоміг своєму клубу розгромити останню команду Серії А Кротоне з рахунком 5:1.

Українець вийшов зі старту та був замінений на 63-й хвилині. Малиновський не відзначився результативними діями, але саме з його присутністю на полі Аталанта забила чотири голи.

Несподівано очки втратили Наполі та Мілан, які зіграли внічию із Сассуоло та Удінезе відповідно. Сліда зазначити, що «россонері» уникнули поразки на 97-й хвилині завдяки реалізованому пенальті.

Результати матчів:

Аталанта — Кротоне 5:1
Голи: Госенс, 12, Паломіно, 48, Муріель, 50, Ілічіч, 58, Міранчук, 85 — Сімі, 23

Сассуоло — Наполі - 3:3
Голи: Максімовіч, 34 (авт), Берарді, 45+1 (пен), Капуто, 90+5 (пен) — Зєлінскі, 38, Ді Лоренцо, 72, Інсіньє, 90

Мілан — Удінезе — 1:1
Голи: Кессьє, 90+7 (пен) — Бекао, 68

Фіорентина — Рома — 1:2
Голи: Верету, 60 (авт) — Спінаццола, 49, Діавара, 90

Беневенто — Верона — 0:3
Голи: Фараоні, 25, Фулон, 34 (авт), Лазанья, 50

Дженоа — Сампдорія — 1:1
Голи: Дзаппакоста, 52 — Тонеллі, 77