Чемпіонат Італії. Малиновський двома асистами допоміг Аталанті перемогти, Роналду врятував Ювентус від поразки — відео

3 квітня 2021, 23:39

Відбулися 10 матчів 29 туру чемпіонату Італії з футболу.

Український півзахисник Аталанти Руслан Малиновський приклався до перемоги клубу з рахунком 3:2 над Удінезе.

Малиновський вийшов у стартовому складі і взяв участь у двох гольових атаках бергамасків. Спочатку українець зробив асист на Муріеля, а в другому таймі з його пасу забив Сапата.

Інший українець у складі Аталанти Віктор Коваленко просидів весь матч на лаві запасних.

У туринському дербі Торіно і Ювентус розійшлися миром 2:2. «Стара синьйора» першою забила, але господарі завдяки дублю Санабрії вийшли вперед. Торіно був близький до сенсаційної перемоги, але на 79-й хвилині Роналду врятував Ювентус від поразки.

Наполі — Кротоне 4:3
Голи: Інсіньє, 19, Осімхен, 22, Мертенс, 34, Ді Лоренцо, 72 — Нванкво, 25, 48, Жуніор Мессіаш, 59

Беневенто — Парма 2:2
Голи: Глік, 23, Іоніце, 67 — Куртіч, 55, Ман, 88

Сассуоло — Рома 2:2
Голи: Траоре, 57, Распадорі, 85 — Пеллегріні, 25 (пен), Бруно Перес, 69

Лаціо — Спеція 2:1
Голи: Лаццарі, 56, Кайседо, 89 (пен) — Верде, 73
Вилучення: Лаццарі, 90+6 Корреа, 90+8 (обидва — Лаціо)

Торіно — Ювентус 2:2
Голи: Санабрія, 26, 47 — К'єза, 13, Роналду, 79

Болонья — Інтер 0:1
Гол: Лукаку, 32

flashscore.ua

У попередньому турі Ювентус програв Беневенто (0:1), а Наполі переміг Рому (2:0).