Чемпіонат Італії. Малиновський став одним із творців перемоги Аталанти, Ювентус залишився поза зоною Ліги чемпіонів — відео

13 травня 2021, 00:07

Відбулися матчі 36 туру чемпіонату Італії з футболу.

Аталанта з допомогою українського півзахисника Руслана Малиновського перемогла Беневенто з рахунком 2:0 та повернулася на друге місце.

Малиновський вийшов у стартовому складі, а на 22-й хвилині віддав гольовий пас на Муріеля, який відкрив рахунок у матчі. У другому таймі українець був замінений, після чого Пашаліч відправив у ворота гостей други м’яч.

Ювентус, попри перемогу над Сассуоло 3:1, залишився на п’ятому місці і відстає від четвертої позиції, яка дозволяє кваліфікуватися у Лігу чемпіонів, на одне очко.

Також слід відзначити розгромну перемогу Мілана над Торіно з рахунком 7:0, завдяки чому «россонері» вийшли на третє місце.

Результати матчів:

Наполі — Удінезе 5:1
Голи: Зелінскі, 28, Руїс, 31, Лосано, 56, Ді Лоренцо, 66, Інсіньє, 90+1 — Окака, 41

Голи: Распадорі, 59 — Рабьо, 28, Роналду, 45, Дибала, 66
Нереалізований пенальті: Берарді, 16 (Сассуоло)

flashscore.ua

Раніше міланський Інтер достроково став чемпіоном Італії, перервавши гегемонію Ювентуса, який перемагав у Серії А дев’ять сезонів поспіль.