Чемпіонат Італії. Малиновський гольовим пасом допоміг своєму клубу перемогти, Інтер сенсаційно втратив очки — відео

31 жовтня 2020, 23:41

Відбулися три матчі 6 туру чемпіонату Італії з футболу.

Аталанта з допомогою українця Руслана Малиновського на виїзді перемогля Кротоне з рахунком 2:1. На 26-й хвилині саме після передачі півзахисника збірної України Луїс Муріель відкрив рахунок у матчі.

Ще через 12 хвилин колумбієць оформив дубль і подвоїв перевагу бергамасків. Кротоне відквитав один м’яч ще до переви, але зачепитися бодай за нічию господарі не зуміли.

Інтер сенсаційно втратив очки в домашньому матчі проти парми. Цікаво, що «нерадззурі» були близькі до поразки, оскільки поступалися по ходу гри 0:2, а зрівняли рахунок лише в компенсований час.

У ще одному матчі дня Болонья перемогла Кальярі 3:2.

flashscore.ua

Посеред тижня Інтер зіграв внічию з Шахтарем (0:0) в рамках другого туру Ліги чемпіонів.