Чемпіонат Італії. Маліновський суперголом допоміг Аталанті відібрати очки у Ювентуса, Мілан вийшов у лідери — відео

13 лютого, 23:48
Маліновський знову забив Ювентусу (Фото:REUTERS/Alessandro Garofalo)

В італійській Серії А зіграно шість поєдинків 25-го туру

Руслан Маліновський став одним із головних героїв матчу між Аталантою та Ювентусом (1:0). Півзахисник збірної України вийшов на заміну 60-й хвилині, а на 74-й після передачі одноклубника зі штрафного ідеальним ударом відправив м’яч у верхній кут воріт гостей.

Наприкінці поєдинку Маліновський міг відзначитися результативною передачею, але Ханс Хатебур після його навісу влучив у перекладину.

Аталанта пропустила за хвилину до кінця матчу та втратила шанс витіснити Ювентус із зони Ліги чемпіонів.

Гол у ворота Ювентуса став для Руслана Маліновського шостим у поточному сезоні Серії А. Усього з моменту переходу в Аталанту з Генка на рахунку українця в еліті італійського футболу 90 матчів та 41 очко за системою гол+пас (22+19).

Мілан завдяки єдиному голу Рафаеля Леау обіграв Сампдорію (1:0) та очолив турнірну таблицю. Цікаво, що автором асиста став голкіпер господарів Майк Меньян.

Український нападник Сампдорії Владислав Супряга весь матч провів на лаві запасних.

Результати матчів:

Сассуоло — Рома 2:2

Голи: Смолінг, 47 (автогол), Траоре, 73 — Абрахам, 45+1 (з пенальті), Крістанте, 90+3

whoscored.com

Раніше в чемпіонаті Італії Наполі не втримав переможний рахунок у матчі з Інтером (1:1) і втратив шанс очолити турнірну таблицю.

Редактор: Іван Мартинов