Чемпіонат Італії. Ібрагімович врятував Мілан від поразки, Ювентус втратив очки з аутсайдером — відео

11 грудня 2021, 23:45
Мілан може втратити лідерство (Фото:Мілан/Instagram)

Відбулися три матчі 17 туру чемпіонату Італії з футболу.

Мілан в останній момент уникнув виїзної поразки від Удінезе (1:1), але поставив під удар своє лідерство у турнірній таблиці.

Червоно-чорні єдиний постріл у площину воріт господарів завдали на другій компенсованій хвилині, коли Златан Ібрагімович у падінні точно пробив у ближній кут.

Ювентус на виїзді не зміг обіграти дебютанта Серії А Венецію (1:1). Гості з Турина за 90 хвилин 20 разів пробили по воротах, але рання втрата Пауло Дібали, який через травму залишив поле на 12-й хвилині, мінімізувала креатив в атаках Старої сеньйори, що коштувало команді Массіміліано Алегрі втрати двох балів.

Фіорентина з дублем найкращого бомбардира чемпіонату Душана Влаховича розгромила Салернітану (4:0) та піднялася на п’яте місце у турнірній таблиці.

flashscore.com.ua

Раніше в чемпіонаті Італії Мілан вийшов у лідери після перемоги над Салернітаною (2:0), а Інтер у Римі розгромив Рому (3:0).

Редактор: Іван Мартинов