Наполі не зміг повернутися на вершину чемпіонату Італії, Ювентус піднявся на четверте місце — відео

1 вересня, 01:46
Ювентус переміг Спецію (Фото:REUTERS/Massimo Pinca)

В італійській Серії А відбулося кілька матчів 4 туру.

В разі перемоги над Лечче вдома Наполі повертався б на перше місце в турнірній таблиці, але втратив очки — 1:1.

При цьому господарі поля відкрили рахунок завдяки голу Ельмаса на 27-й хвилині, але вже після півгодини гри із зайвим Коломбо відновив рівновагу.

Ювентус на своєму полі переміг Спецію 2:0 після голів Влаховича на 9-й хвилині та Міліка в компенсований час, завдяки чому піднявся на четверте місце.

В складі гостей зіграв український півзахисник Віктор Коваленко, який з’явився в стартовому складі та був замінений після години гри.

flashscore.ua

Напередодні Мілан несподівано не зміг перемогти Сассуоло, зігравши внічию 0:0, тож лідером стала Рома, яка розгромила вдома Монцу — 3:0.