Чемпіонат Італії. Дженоа під керівництвом Шевченка у гостях програв Ювентусу — відео

5 грудня 2021, 23:40

Відбулися п’ять матчів 16 туру італійської Серії А.

Дженоа українського фахівця Андрія Шевченка у Турині без шансів програв Ювентусу (0:2) та не зміг вибратися із зони вильоту.

Перший гол гості з Генуї пропустили після прямого удару зі штрафного від Хуана Куадрадо, а за вісім хвилин до фінального свистка Пауло Дібала зняв усі питання про результат матчу.

Матч між Ювентусом та Дженоа завершився з рахунком 27−0 за ударами на користь господарів, причому команда Шевченка володіла м’ячем лише 29% ігрового часу.

Український півзахисник Спеції Віктор Коваленко відіграв 67 хвилин у матчі проти Сассуоло (2:2). У першому таймі ексфутболіст Шахтаря відзначився забитим м’ячем, який було скасовано через офсайд у його одноклубника.

Результати матчів:

Болонья — Фіорентина 2:3

Голи: Барроу, 42, Хіки, 83 — Малех, 33, Бірагі, 52, Влахович, 67

Венеція — Верона 3:4

Голи: Чеккароні, 12, Чрнігой, 19, Анрі, 28 — Анрі (автогол), 52, Капрарі, 65, Сімеоне, 67, 85

flashscore.com.ua

Напередодні у чемпіонаті Італії гол Руслана Малиновського допоміг Аталанте з рахунком 3:2 на виїзді обіграти Наполі.

Редактор: Іван Мартинов