В першому матчі після відставки Шевченка Дженоа зазнала нищівного розгрому — відео

18 січня, 00:05
Фіорентина забила шість м’ячів без відповідей (Фото:ФК Фіорентина via Facebook)

Дженоа зазнала розгромної поразки з рахунком 0:6 в італійській Серії А від Фіорентини в першій грі після звільнення українського тренера Андрія Шевченка.

Гості поєдинку пропустили вже на 15-й хвилині, коли відзначився Одріосола. Під кінець півгодини гри з гаком рахунок подвоїв Бонавентура.

Наприкінці першого тайму третій м’яч забив Бірагі, після чого на початку другої половини матчу голом відзначився Влаховіч.

На 69-й хвилині Бірагі зробив дубль, а на 77-му оберті секундної стрілки остаточний результат встановив Торрейра.

Розгромна поразка залишила Дженоа в зоні вильоту чемпіонату Італії з відставанням у шість очок від рятівного 17-го місця.

Фіорентина — Дженоа 6:0
Голи: Одріосола, 15, Бонавентура, 34, Бірагі, 42, 69, Влаховіч, 51, Торрейра, 77

З моменту призначення в Дженоа колишній наставник збірної України здобув лише одну перемогу в 11 матчах після призначення в листопаді 2021 року.

Пізніше з’явилася інформація, що за кілька годин до звільнення в Шевченка виник конфлікт із керівництвом Дженоа.