Футболіст збірної України дебютним голом і результативним пасом приніс своїй команді перемогу у матчі чемпіонату Італії - відео

16 жовтня 2021, 18:35

Півзахисник збірної України та італійської Спеції Віктор Коваленко забив дебютний гол за клуб і віддав результативну передачу в матчі дев’ятого туру чемпіонату Італії проти Салернітани.

Спеція першою пропустила, але на 51-й хвилині Коваленко, який вийшов у старті, віддав пас на Стрелеца, а той зрівняв рахунок.

На 76-й хвилині Коваленко записав своє ім'я на табло як автор голу. Українець отримав пас від партнера і пробив з-за меж штрафного точно в кут воріт, зробивши рахунок 2:1 на користь своєї команди.

Гол Коваленка виявився вирішальним у матчі та приніс Спеції перемогу з рахунком 2:1.

Таким чином, Спеція набрала сім очок та покинула зону вильоту.

У серпні цього року Віктор Коваленко перейшов у Спецію із іншого італійського клубу — Аталанти.