Дубль Ібрагімовіча не врятував Мілан від першої втрати очок у сезоні чемпіонату Італії - відео

26 жовтня 2020, 23:49

Мілан зіграв внічию з Ромою з рахунком 3:3 в 5 турі чемпіонату Італії, вперше у сезоні втративши очки, але залишився лідером.

Мілан відкрив рахунок уже на 2-й хвилині матчу, коли Леау пасом знайшов у штрафному Ібрагімовіча і той ударом в один дотик з близької відстані відправив м’яч у сітку.

Рома відігралася доволі швидко — на 14-й хвилині Джеко відзначився ударом головою після навісу з кутового.

На старті другого тайму «россонері» знову вийшли вперед. В ролі асистента вдруге виступив Леау, який віддав результативний пас на Салемакерса.

На 69-й хвилині гості отримали право на пробиття пенальті, який реалізував Веруту, зробивши рахунок 2:2.

На 79-й хвилині арбітр призначив пенальті уже у ворота Роми, а Ібрагімовіч ударом з «точки» оформив дубль.

Однак останнє словом все-таки було за Ромою. На 84-й хвилині Кумбулла втретє зрівняв рахунок, замкнувши навіс із кутового — 3:3.

Мілан набрав 13 очок і продовжує лідирувати в Серії А, відірвавшись від другого місця на два очки. Рома із вісьмома балами посідає дев’яту сходинку.

Мілан — Рома 3:3
Голи: Ібрагімовіч, 2, 79 (пен.), Салемакерс, 47 — Джеко, 14, Верету, 69 (пен), Кумбулла, 84

Напередодні Ювентус зіграв внічию з Вероною (1:1), вдруге поспіль втративши очки.