Чемпіонат Італії. Мілан та Ювентус розписали нульову нічию — відео

23 січня, 23:42
Ювентус та Мілан голами не порадували (Фото:REUTERS/Daniele Mascolo)

В італійській Серії А зіграно п’ять поєдинків 23-го туру.

Центральний матч туру між Міланом та Ювентусом завершився без забитих м’ячів (0:0). Господарі більше атакували і частіше погрожували воротам суперника, гості ж за 90 хвилин не завдали жодного удару у ствір воріт.

Мілан не зміг обійти Наполі у боротьбі за друге місце, а Ювентусу не вдалося наздогнати Аталанту у гонці за місце у зоні Ліги чемпіонів.

Наполі на домашній арені без проблем подолав опір Салернітани (4:1), а головною подією матчу став 115-й гол за клуб Лоренцо Інсіньє, який у рейтингу найкращих бомбардирів в історії неаполітанців наздогнав легендарного Дієго Марадону.

Півзахисник збірної України Віктор Коваленко у матчі із Сампдорією (1:0) допоміг Спеції здобути третю перемогу поспіль. За 64 хвилини колишній футболіст Шахтаря зробив 13 точних передач і не завдав жодного удару по воротах.

Результати матчів:

Мілан — Ювентус 0:0

Емполі - Рома 2:4

Голи: Пінамонті, 55, Байрамі 72 — Абрахам, 24, Манчіні, 33, Олівейра, 35, Дзаньоло, 37

Спеція — Сампдорія 1:0

Гол: Верде, 69

Наполі — Салернітана 4:1

Голи: Жуан Жезус, 17, Мертенс, 45+3 (з пенальті), Ррахмані, 47, Інсіньє, 53 (з пенальті) — Бонаццолі, 33

Торіно — Сассуоло 1:1

Голи: Санабрія, 16 — Распадорі, 88

Турнірна таблиця:

flashscore.com.ua

Раніше в чемпіонаті Італії Інтер на останніх хвилинах вирвав перемогу над Венецією (2:1) та зміцнив своє лідерство у турнірній таблиці.

Редактор: Іван Мартинов