Чемпіонат Італії. Мілан став лідером, Аталанта з голом Маліновського обіграла Наполі — відео

4 грудня 2021, 23:28

Відбулися три матчі 16 туру чемпіонату Італії з футболу.

У головному матчі дня Аталанта завдяки п’ятому в сезоні голу українця Руслана Маліновського на стадіоні імені Дієго Марадони обіграла Наполі (3:2), що коштувало неаполітанцям втрати лідерства у турнірній таблиці.

Маліновський провів на полі 73 хвилини — крім результативного удару вихованець Шахтаря заробив жовту картку за грубу гру та пропустить наступний матч у Серії А через перебір попереджень.

У Мілана прогнозовано не виникло проблем у домашньому матчі з аутсайдером Серії А Салернітаною (2:0). Червоно-чорні досягли комфортної переваги до 18-ї хвилини та спокійно зберегли переможний рахунок під наглядом Златана Ібрагімовича, який весь матч провів на лаві запасних.

Інтер вперше з 2008 року в Римі розгромив Рому (3:0) і продовжив погоню за сусідами з Мілану. Команда Сімоне Індзагі забила три м’ячі ще в першому таймі, а підопічні Жозе Моуріньо за 90 хвилин завдали лише одного удару у ворота гостей.

flashscore.com.ua

Раніше в чемпіонаті Італії Дженоа під керівництвом українського тренера Андрія Шевченка у домашньому матчі з рахунком 0:3 програв Мілану.

Редактор: Іван Мартинов