Чемпіонат Італії. Наполі несподівано переміг Ювентус, Інтер, Рома і Лаціо втратили очки — відео

27 січня 2020, 03:09

В італійській Серії А відбувся 21-й тур.

Лідер Ювентус наніс візит Наполі і зазнав сенсаційної поразки з рахунком 1:2. Тепер його відрив від головного переслідувача Інтера становить три очки.

Перемогу господарям принесли голи Зелінські та Інсіньє, на що гості відповіли лише результативним ударом Роналду на заключній хвилині основного часу.

Інтер втретє поспіль зіграв внічию в рамках Серії А. Цього разу очки в міланського клубу на його полі відібрав Кальярі - 1:1.

Господарі змогли відкрити рахунок завдяки Мартінесу на 29-й хвилині, але за 12 неповних обертів секундної стрілки до кінця основного часу Наінгголан відновив рівновагу.

Також внічию 1:1 завершилось римське дербі. Джеко вивів Рому вперед на 26-й хвилині, але незабаром Ачербі дозволив Лаціо відігратися — обидва м’ячі були забиті після помилок воротарів.

Серед інших матчів примітний розгром Аталантою на виїзді Торіно з рахунком 7:0. Український півзахисник гостей Руслан Малиновський з’явився на полі на 71-й хвилині і результативними діями не відзначився.

Третю перемогу поспіль здобув Мілан, який переміг на виїзді Брешію 1:0 завдяки голу Ребіча. Це дозволило «россонері» піднятися на восьме місце.

Торіно — Аталанта 0:7
Голи: Ілічіч, 17, 53, 54, Госенс, 29, Сапата, 45 (з пенальті), Мюріель, 86 (з пенальті), 88

Брешія — Мілан 0:1
Гол: Ребіч, 71

Парма — Удінезе 2:0
Голи: Гальоло, 19 — Кулусевскі, 34

Верона — Лечче 3: 0
Голи: Давідовіч, 19, Пессіна, 34, Паццині 87, (з пенальті)

Сампдорія — Сассуоло 0:0

Фіорентина — Дженоа 0:0