Мілан ледь втримався на вершині чемпіонату Італії після драматичної перемоги над Лаціо — відео

24 грудня 2020, 01:15

В італійській Серії А завершився 14-й тур.

У центральному поєдинку туру лідер першості Мілан приймав на своєму полі Лаціо та здобув драматичну перемогу з результатом 3:2.

Господарі вигравали 2:0 вже до 17-й хвилині після голів Ребіча та Чалханоглу (з пенальті), але гості незабаром скоротили відставання - забив Луїс Альберто.

Не минуло й години гри, як Іммобіле відновив рівновагу, проте, Мілан вирвав перемогу на 90+2-й хвилині завдяки результативному удару Ернандеса.

Перемога дозволила россонері втриматися на вершині з відривом в один бал від Інтера, який з рахунком 2:1 переграв на виїзді Верону.

На третє місце піднялася Рома завдяки домашній перемозі над Кальярі - 3:2. Три очки їй принесли голи Верету, Джеко та Манчіні.

Результати матчів 14-го туру Серії А:

Мілан - Лаціо 3:2
Голи: Ребіч, 10, Чалханоглу, 17 (з пенальті), Ернандес, 90+2 - Луїс Альберто, 27, Іммобіле, 59

Верона - Інтер 1:2

Голи: Іліч, 63 - Мартінес, 52, Шкріняр, 69

Рома - Кальярі 3:2

Голи: Верету, 11, Джеко, 71, Манчіні, 77 - Жоау Педру, 59, 90 (з пенальті)

Flashscore.com.ua

Напередодні чинний чемпіон Ювентус приймав на своєму полі одного з аутсайдерів Фіорентину та зазнав сенсаційної поразки з результатом 0:3.