Гравець збірної України став одним із героїв свого клубу в головному матчі дня чемпіонату Італії - відео

1 жовтня 2020, 00:31

В італійській Серії А відбулися відкладені поєдинки 1-го туру.

У центральному матчі дня Лаціо приймав Аталанту півзахисника збірної України Руслана Малиновського, який провів на полі всю гру, та поступився 1:4.

Гості відкрили рахунок вже на 10-й хвилині зусиллями Госенса, тоді як наприкінці півгодини гри з гаком Хатебур зміцнив перевагу бергамаскі.

Перед перервою Гомес забив третій м’яч Аталанти, але Кайседо на 57-му оберті секундної стрілки відновив статус-кво.

Останнє слово залишилося за гостями, коли той же Гомес оформив дубль після пасу Малиновського. За версіями порталів SofaScore і WhoScored, українець став одним із трьох кращих гравців матчу.

Віце-чемпіон Італії Інтер в іншому поєдинку розгромив на виїзді Беневенто — 5:2. Дублем відзначився Лукаку, ще по м’ячу забивали Гальярдіні, Хакімі та Мартінес.

MyScore.com.ua

У 2-му турі Серії А Рома та Ювентус в центральному матчі туру зіграли внічию 2:2.