Клуб Малиновського здобув вольову перемогу над Ромою і закріпився в зоні Ліги чемпіонів. Результати чемпіонату Італії — відео

15 лютого 2020, 23:52

Відбулись перші три матчі 24 туру чемпіонату Італії.

У матчі Аталанта — Рома гості першими відкрили рахунок, але в другому таймі двічі пропустили і в підсумку втратили перемогу. На 83-й хвилині у складі Аталанти на полі з’явився український півзахисник Руслан Малиновський, але футболіст результативними діями не відзначився.

Аталанта набрала 45 очок та закріпилась на четвертому місці, відірвавшись від Роми, яка йде п’ятою, на шість очок.

Ще один українець Євген Шахов зіграв за Лечче 57 хвилин у матчі проти СПАЛу, але також результативними діями не відзначився, що у підсумку не завадило його клубу перемогти 2:1.

Myscore.com.ua

У попередньому турі чемпіонату Італії Аталанта перемогла Фіорентину з рахунком 2:1 завядки голу українського півзахисника Руслана Малиновського.