Не Ювентус, Інтер, Мілан або Рома. В чемпіонаті Італії з’явився несподіваний лідер — відео

20 вересня 2021, 23:55

Наполі став несподіваним лідером італійської Серії А після розгромної перемоги над Удінезе на виїзді в рамках четвертого туру.

Гості відкрили рахунок на 24-й хвилині, коли забитим м’ячем відзначився Віктор Осімхен після передачі Лоренцо Інсіньє.

Наприкінці півгодини гри з гаком неаполітанська команда подвоїла свою перевагу завдяки голу Аміра Ррахмані, якому асистував Каліду Кулібалі.

На початку другого тайму до розгромного рахунок довів автор другої результативної передачі в матчі - пас йому віддавав Фабіан Руїс.

Крапку в поєдинку встановив Ірвінг Лосано, який на 84-й хвилині в забитий м’яч конвертував передачу Маріу Руї.

Удінезе — Наполі 0:4
Голи: Осімхен, 24, Ррахмані, 35, Кулібалі, 52, Лосано, 84

Flashscore.com.ua

Напередодні Ювентус з рахунком 1:1 зіграв внічию з Міланом у центральному матчі 4-го туру Серії А, і як і раніше, не знає перемог у новому сезоні італійської першості.