Мілан у драматичному матчі чемпіонату Італії переміг Ювентус — відео

8 липня 2020, 02:08

Відбулося два поєдинки 31-го туру італійської Серії А.

Лідер Ювентус гостював у Мілана і міг на 10 очок відірватися від свого головного переслідувача Лаціо, який перед його матчем програв 1:2 Лечче.

У першому таймі команди не забивали голів, а на 47-й хвилині туринці вийшли вперед. Це Рабьо пройшов півполя, після чого з півкола штрафного пробив у праву дев'ятку.

Через п'ять хвилин рахунок став 0:2. Після подачі від Куадрадо грубо помилилися захисники Мілана, в результаті чого Роналду опинився один на один із воротарем суперника та переграв того в ближньому бою.

Проте, господарі знайшли в собі сили не тільки відігратися, а й здобути перемогу. Почав камбек наприкінці години гри з гаком Ібрагімович, який реалізував пенальті.

Після цього протягом п'яти хвилин Кесс'є спершу зрівняв рахунок, а потім Рафаел Леау вивів Мілан уперед. Ефектну крапку на 80-й хвилині поставив Анте Ребіч, завдяки чому Мілан піднявся на п'яту сходинку.

Результати 31-го туру Серії А:

Мілан - Ювентус 4:2
Голи: Ібрагімович, 62 (пен.), Кесс'є, 66, Леау, 67, Ребіч, 81 - Рабьо, 47, Роналду, 53

Лечче - Лаціо 2:1
Голи: Бабакар, 30, Лучьоні, 47 - Кайседо, 5

УЄФА

Раніше Роналду першим голом зі штрафного за Ювентус допоміг своїй команді з рахунком 4:1 розгромити Торіно в матчі 30-го туру італійської Серії А.