Ювентус з Роналду зазнав сенсаційного розгрому в чемпіонаті Італії - відео

23 грудня 2020, 00:35

В італійській Серії А відбулися два матчі 14-го туру.

Чинний чемпіон Ювентус приймав на своєму полі одного з аутсайдерів Фіорентину та зазнав сенсаційної поразки з результатом 0:3, через що опустився на четверте місце з відставанням у сім очок від лідера Мілана.

Гості відкрили рахунок вже на 3-й хвилині, коли голом відзначився Душан Влаховіч, якому асистував Франк Рібері.

Через чверть години гри господарі залишилися в меншості після вилучення Куадрадо, але цифри на табло не змінювалися аж до кінцівки матчу.

Спершу не 76-му оберті секундної стрілки Алекс Сандро забив м’яч у свої ворота, а через чотири хвилини Касерес встановив остаточний результат.

Результати 14-го туру Серії А:

Ювентус — Фіорентина 0:3
Голи: Влаховіч, 3, Алекс Сандро, 76 (автогол), Касерес, 81

Ювентус: Щесни — Куадрадо, де Лігт, Бонуччі, Алекс Сандро — К'єза, Маккенні (Кулусевскі, 73), Бентанкур, Ремсі (Даніло, 20) — Мората (Бернардескі, 46), Роналду

Фіорентина: Драговські - Міленкович, Песселья, Ігор — Касерес, Валеро (Пулгар, 52), Амрабат, Кастровіллі, Бірагі (Венуті, 82) — Рібері (Бонавентура, 82), Влаховіч

Попереджені: Даніло — Бірагі, Рібері, Валеро, Песселья

Кротоні — Парма 2:1
Голи: Мессіас, 24, 44 — Куцка, 57

Flashscore.com.ua

У минулому турі Мілан переміг Сассуоло з рахунком 2:1 і утримався на вершині чемпіонату Італії.