Чемпіонат Італії. Ювентус драматично виграв у дербі, Інтер впевнено переміг перед матчем із Шахтарем — відео

5 грудня 2020, 23:38

Відбулися три матчі 10 туру чемпіонату Італії з футболу.

Ювентус переміг у туринському дербі Торіно, поступаючись по ходу гри 0:1. Такий рахунок тримався до 78-ї хвилини, коли Маккені розпечатав ворота гостей.

За хвилину до завершення основного часу Ювентус забив другий гол — Бонуччі виявився найспритнішим штрафному Торіно та головою відправив м’яч у сітку, принісши своїй команді перемогу.

Міланський Інтер впевнено переміг Болонью 3:1 та повернувся на друге місце в турнірній таблиці. Свій наступний матч Інтер зіграє 9 грудня проти донецького Шахтаря в рамках 6 туру Ліги чемпіонів.

У ще одному матчі дня Лаціо на вїзді переміг Спецію 2:1.

flashscore.ua

У минулому турі Серії А Ювентус зіграв внічию з Беневенто 1:1, а Інтер розгромив Сассуоло 3:0.