Севілья перемогла у дербі і наздогнала Реал на вершині чемпіонату Іспанії

26 лютого 2017, 00:55
Стартував 24-й тур чемпіонату Іспанії з футболу

Севілья в дербі перемогла принципового суперника - Бетіс, - незважаючи на те, що по ходу зустрічі їй довелося відігруватися. На 36-й хвилині зустрічі "біло-зелених" вперед у рахунку вивів Дурмісі.

У другому таймі команда Сампаолі зібралася і змогла здобути потрібний результат. Рахунок зрівняв Меркадо, а через 20 хвилин Іборра забив переможний м'яч своєї команди.

2:1 - Севілья догнала Реал на вершині турнірної таблиці чемпіонату Іспанії, але "вершкові" мають дві гри в запасі.

Бетіс – Севілья 1:2

Голи: Дурмісі, 36 – Меркадо, 56, Іборра, 76

Бетіс: Адан — Манді, Тошка (Мартен, 75), Дурмісі, Пеццелья — Пардо, Себальос, Петрос (Гутьєррес, 89), Піччіні — Кастро, Санабрія (Алегрія, 75)

Севілья: Ріко — Рамі, Ескудеро, Меркадо, Пареха — Нзонзі, Насрі, Вітоло, Сарабіа (Бен Йеддер, 46) — Васкес (Іборра, 46), Йоветіч (Корреа, 83)

2_07 Фото:

Нагадаємо, посеред тижня Севілья на своєму полі обіграла Лестер з рахунком 2:1 в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.