Севілья за 39 хвилин розгромила Реал у чемпіонаті Іспанії

27 вересня 2018, 02:39

В рамках шостого туру іспанської Ла Ліги Севілья на своєму полі розгромила Реал з рахунком 3:0 і завдала йому першої поразки у цьогорічній першості.

Господарі забили всі три м'ячі ще в першому таймі, встановивши результат, що став остаточним за підсумками матчу, ще на 39-й хвилині гри. Королівському клубу не вистачало травмованого захисника Дані Карвахаля та півзахисника Іско, який переніс операцію з видалення апендикса.

Спершу Андре Сілва після передачі від Хесуса Наваса відкрив рахунок, а через чотири оберти секундної стрілки він же оформив дубль, зігравши на добиванні.

Автором третього взяття воріт мадридської команди став Віссам Бен Єддер, коли відгукнувся на скидання м'яча Франком Васкесом. Гості мали шанси принаймні скоротити відставання, але Лука Модріч і Гарет Бейл не використали свої шанси.

Севілья - Реал 3:0
Голи: Андре Сілва, 17, 21, Бен Єддер, 39

Севілья: Вацлік - Каррісу, К'яєр, Гомес - Навас, Сарабія, Банега (Меса, 90+1), Ф. Васкес, Арана (Ноліто, 85) - Андре Сілва, Бен Єддер (Промес, 69)

Реал: Куртуа - Начо (Л. Васкес, 59), Варан, Рамос, Марсело - Модріч (Себальос, 71), Каземіро, Кроос - Бейл, Бензема (Діас, 59), Асенсіо

Попереджені: Ф. Васкес, Банега, Сарабія - Бейл, Модріч, Кроос, Діас

У паралельному поєдинку вечора Валенсія на своєму полі не зуміла перемогти Сельту - 1:1. На гол Міши Батшуаї у господарів в першому таймі відповів Іаго Аспас за вісім хвилин до кінця основного часу.

Валенсія - Сельта 1:1
Голи: Батшуаї, 25 - Аспас, 82

Турнірна таблиця:

Таблиця сайту УЄФА

В іншому матчі дня в Ла Лізі Леганес, в який на правах оренди з Реала перейшов український голкіпер Андрій Лунін, несподівано обіграв Барселону з рахунком 2:1.