Севілья зіграла внічию з Реалом, але не змогла пробитися у чвертьфінал Кубка Короля

13 січня 2017, 00:21
Севілья зіграла внічию з Реалом у другому матчі 1/8 фіналу Кубка Іспанії з футболу, проте за сумою двох матчів поступилася "Королівському клубу" путівкою в чвертьфінал турніру

Після поразки в першому матчі з рахунком 0:3, перед Севільєю стояло практично нездійсненне завдання, щоб пробитися в наступний раунд. Реал і зовсім в повторній зустрічі вирішив зіграти напіврезервним складом.

Тим не менше, гра вийшла бойовою з великою кількістю боротьби зі сторони обох команд. Севілья вела по ходу зустрічі з рахунком 3:1, однак у кінцівці дозволила Реалу відігратися і звести матч внічию. Відзначимо, що в цій грі перший гол за андалусійців у своєму дебютному матчі забив чорногорець Стефан Йоветіч.

Суперник Реала у чвертьфіналі Кубка Іспанії визначиться після жеребкування.

Севілья - Реал 3:3 (перший матч - 0:3)

Голи: Даніло, 10 (у свої ворота), Йоветіч, 53, Іборра, 77 - Асенсіо, 48, Рамос, 83 (з пенальті), Бензема, 90+3

Севілья: Сорія, Рамі, Меркадо (Вітоло, 65), Ескудеро, Лангле, Іборра, Сарабіа, Корреа (Йоветіч, 45+1), Краневіттер, Бен Єддер, Вьєтто (Насрі, 55).

Реал: Касілья, Серхіо Рамос, Марсело, Даніло, Начо, Кроос, Каземіро, Асенсіо, Мората (Бензема, 76), Васкес (Карвахаль, 64), Діас (Ковачіч, 58).

Попередження: Меркадо, Іборра, Йоветіч - Лукас, Ковачіч, Касілья, Каземіро, Марсело

Результати інших матчів 1/8 фіналу Кубка Іспанії:

Сельта - Валенсія 2:1 (перший матч - 4:1)

Голи: Россі, 61, Сісто, 90+3 - Араухо, 63

Ейбар - Осасуна 0:0 (перший матч - 3:0)

Нагадаємо, напередодні Барселона вирвала путівку в чвертьфінал Кубка Іспанії у матчі з Атлетіком, а днем раніше Атлетіко переміг у двоматчевому протистоянні з Лас-Пальмасом.