Потенційний суперник Шахтаря. Визначився перший фіналіст Ліги Європи

16 серпня 2020, 23:55

Севілья обіграла Манчестер Юнайтед з рахунком 2:1 у півфінальному матчі Ліги Європи і вийшла у фінал турніру.

Англійцям вдалося забити досить швидкий гол. Вже на 9-й хвилині Бруну Фернандеш реалізував пенальті, який заробив Маркус Решфорд.

Севілья змогла зрівняти рахунок на 26-й хвилині. Серхіо Регілон виконав передачу у штрафний майданчик номінальних гостей, а Сусо ударом у дотик її замкнув.

У дебюті другого тайму Манчестер Юнайтед мав кілька хороших можливостей, щоб знову вийти вперед, але у воротах Севільї здорово діяв Буну.

Іспанці ж на це відповіли забитим м’ячем на 78-й хвилині. Хесус Навас виконав передачу в центр штрафного майданчика манкуніанців з правого флангу. Оборона Манчестер Юнайтед залишила самого Люка Де Йонга, який з кількох метрів розстріляв Давида де Хеа.

Уникнути поразки в час, що залишився, англійці не змогли.

Севілья — Манчестер Юнайтед 2:1
Голи: Сусо, 26, Де Йонг, 78 — Фернандеш, 9 (пен)

У понеділок, 17 серпня, у другому півфіналі турніру зустрінуться Шахтар і Інтер.

Раніше Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) визначив символічну команду за підсумками чвертьфінальних матчів Ліги Європи.

Редактор: Євген Нещерет