Севілья обійшла Реал, Атлетіко наблизився до Барселони. Результати чемпіонату Іспанії

27 січня 2019, 00:26

В іспанській Прімері відбулася низка матчів 21-го туру.

Севілья, яка займала четверте місце, приймала на своєму полі Леванте і перемогла з рахунком 5:0, завдяки чому вийшла на третю сходинку, обійшовши Реал за особистими зустрічами через рівну кількість очок.

У першому таймі глядачі не побачили голів, тому все вирішилося після перерви. Точні удари від Віссама Бен Йеддера, Андре Сілви, Франко Васкеса, Пабло Сарабії та Квінсі Промеса дозволили андалузцям набрати три бали.

Атлетіко, який йде на другій позиції, приймав непоступливий Хетафе, що перебуває на шостому місці, і виграв з результатом 2:0.

Рахунок, який став підсумковим, був оформлений вже на 37-й хвилині після голів від Антуана Грізманна та Сауля. Ця перемога дозволила мадридцям на два очки наблизитися до лідера Барселони.

Результати 21-го туру:

Севілья - Леванте 5:0
Голи: Бен-Йеддер, 48, Андре Сілва, 60, Васкес, 71, Сарабія, 80 (з пенальті), Промес, 90+1

Атлетіко - Хетафе 2:0
Голи: Грізманн, 27, Сауль, 37

Леганес - Ейбар 2:2
Голи: Ен Несірі, 46, 67 - Кіке, 29, Хордан, 36

Українські воротар Андрій Лунін (залишився в запасі) та захисник Василь Кравець (не потрапив до заявки) не з'явились на полі в складі Леганеса.

Валенсія - Вільярреал 3:0
Голи: Діакабі, 6, Черишев, 51, Родріго, 86

27 січня на виїзді Барселона зіграє проти Жирони, а Реал - проти Еспаньола.

Таблиця сайту MyScore.com.ua

У минулому турі Реал переміг вдома Севілью 2:0 і вийшов на третє місце в Прімері.