Шахтар - Айнтрахт. Відео голів та огляд матчу

15 лютого 2019, 01:31

У першому поєдинку 1/16 фіналу Ліги Європи Шахтар на своєму полі не зумів перемогти Айнтрахт, зігравши 2:2.

Вже на 11-й хвилині рахунок був 1:1, а чемпіон України залишився в меншості після вилучення Тараса Степаненка.

Гості забили першими на 7-й хвилині завдяки голу Мартіна Хінтереггера після помилки Андрія П'ятова, але господарі поля відновили рівновагу через три оберти секундної стрілки - з пенальті відзначився Марлос.

У другому таймі німецький клуб знову вийшов уперед, коли результативним ударом відзначився Філіп Костіч. І все ж, Шахтар зумів врятуватися від поразки після забитого Тайсоном м'яча.

Гра-відповідь відбудеться 21 лютого в Німеччині.

У першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи Шахтар у меншості з рахунком 2:2 уникнув поразки на своєму полі проти Айнтрахта.