Шахтар розгромив Базель і вийшов до півфіналу Ліги Європи

11 серпня 2020, 23:50

Шахтар з рахунком 4:1 розгромив Базель і вийшов до півфіналу Ліги Європи.

Українська команда відкрила рахунок вже на 2-й хвилині. Це Марлос подав кутовий, Мораес вибіг з-за спин захисників і головою відправив м’яч у сітку.

Майже відразу швейцарський колектив міг відновити рівновагу, проте після удару від Кабрала м’яч пролетів поруч зі стійкою.

Суперники обмінялися моментами, поки на 22-й хвилині Шахтер не подвоїв свою перевагу. Марлос віддав на Патріка, той несподівано пропустив на Тайсона, а бразилець ударом в один дотик за допомогою рикошету відправив снаряд у ціль.

До перерви донецький клуб міг забивати ще мінімум тричі, але після ударів Мораеса і Марлоса суперника рятував воротар Ніколіч, а після пострілу Антоніо — поперечина.

У другому таймі Базель мав шанс звести відставання до мінімуму, а замість цього третій м’яч забив Шахтар — з пенальті на 75-й хвилині відзначився Алан Патрік.

На 88-му оберті секундної стрілки забив Додо, на що суперник відповів єдиним за матч голом. Шахтар вперше з 2016 року вийшов до півфіналу Ліги Європи.

Шахтар — Базель 4:1

Голи: Мораес, 2, Тайсон, 22, Патрік, 74, Додо, 88 — ван Вольфсвінкель, 90+2

Шахтар: Пятов — Додо, Кривцов, Бондар, Матвієнко — Маркос Антоніо (Майкон, 86), Степаненко — Марлос (Соломон, 72), Алан Патрік (Коваленко, 77), Тайсон (Тете, 86) — Мораес (Фернандо, 86)

Базель: Ніколіч — Відмер, Алдерет, ван дер Верф (Рамірес, 73), Петретта — Джака (Маршан, 60), Кампо, Фрай — Штокер (ван Вольфсвінкель, 73), Кабрал (Адемі, 73), Пулулу

Попереджені: Алан Патрік, Бондар — Фрай, Кабрал

У півфіналі 17 серпня Шахтар зіграє проти італійського Інтера, який напередодні з рахунком 2:1 переміг Байєр.