Складний результат. Каштру прокоментував розгром від Боруссії Менхенгладбах

26 листопада 2020, 00:56

Головний тренер донецького Шахтаря Луїш Каштру заявив, що бере на себе відповідальність за розгромну поразку від Боруссії Менхенгладбах.

У коментарі офіційному сайту донецького Шахтаря Каштру назвав «складним результатом» сьогоднішній матч.

«Сьогодні було два геть різні тайми. Перший, де ми помилялись, надто в стандартних положеннях, пропускали м’ячі з кутових і штрафних. Це недобре подіяло на нас, але ми знали, що матч не закінчується на 45-й хвилині. Я відчував, що на команду таки діяло те, що сталося в грі з Боруссією в Києві. Складний результат для нас. Якщо в першому матчі в Україні рахунок 0:6 відбив те, що сталося на полі, то сьогодні, коли ми мали 53% тримання м’яча, 5 кутових проти 4, 138 наших атак і 101 Боруссії, по 38 небезпечних атак, 6 ударів Боруссії в площину та 4 забиті м’ячі… Тому, гадаю, сьогоднішньої гри результат не відбиває. Ми могли зробити значно більше», — заявив тренер.

Луїш Каштру заявив, що в цьому сезоні, на відміну від попереднього, для уболівальників команди є мало радісних моментів.

«Розумію, радіти вболівальникам зараз нічому. Коли результати нехороші, я перша людина, яка відчуває поганий настрій — як свій, так і навколо себе. Радість тренера та радість команди — робити своїх уболівальників щасливими. Якщо в минулому сезоні вихід у півфінал Ліги Європи та чемпіонат із 23 очками відриву від другого місця подарували багато радості нашим уболівальникам, на жаль, в цьому у нас наразі не так багато щасливих днів і моментів», — повідомив Каштру.

Нагадаємо, Шахтар із рахунком 0:4 зазнав поразки від Боруссії Менхенгладбах у гостьовому матчі 4-го туру групового раунду Ліги чемпіонів після розгрому 0:6 у домашній грі.