Шахтар учетверте поспіль став чемпіоном України — відео

20 червня 2020, 21:20

Донецький Шахтар переміг Олександрію з рахунком 3:2 в рамках 27 туру української Прем'єр-ліги та достроково став чемпіоном.

Шахтар відкрив рахунок уже на 13-й хвилині. Рефері вгледів порушення правил з боку Антона Шендрика на Жуніорі Мораесі і призначив пенальті, який реалізував Тайсон. На перерву команди пішла за мінімальної переваги Шахтаря.

Початок другого тайму був за Олександрією, яка зуміла не тільки зрівняти рахунок, а й вийти вперед. Спочатку Євген Банада забив з гри, а через кілька хвилин арбітр призначив другий пенальті у матчі, який реалізував Максим Третьяков. На 58-й хвилині Олександрія могла забивати навіть третій гол, але Кирило Ковалець пробив поруч зі стійкою.

У другому таймі наставник Шахтаря Луїш Каштру підсилив атаку, випустивши Тете, який зрівняв рахунок уже на третій хвилині свого перебувння на полі. На 78-й хвилині бразилець оформив дубль та став героєм зустрічі, принісши Шахтарю перемогу та четверте чемпіонство поспіль.

Таким чином, Шахтар здобув 13-й титул чемпіона України.

Шахтар — Олександрія 3:2
Голи: Тайсон, 13 (пен), Тете, 60, 78 — Банада, 49, Третьяков, 52 (пен)

Шахтар: П’ятов — Додо, Кривцов, Матвієнко, Сіпріано (Коноплянка, 77) — Степаненко (Тете, 57) — Марлос (Коваленко, 86), Маркос Антоніо, Алан Патрік (Хочолава, 85), Тайсон — Мораес

Олександрія: Білик — Пашаєв, Шендрик, Дубра, Мірошниченко (Вантух, 63) — Ковалець (Грицук, 80), Гречишкін (Довгий, 22), Банада — Лучкевич (Задерака, 46), Сітало (Шастал, 46), Третьяков

Попередження: Додо — Шендрик, Пашаєв, Шастал

УПЛ

Напередодні у групі вибування української Прем'єр-ліги Маріуполь розгромив Львів (3:0) а Ворскла перемогла Дніпро-1 (2:0).