Українська Прем'єр-Ліга. Шахтар у Києві розбив Десну, Динамо на виїзді переграло Маріуполь — відео

30 жовтня 2021, 21:22

Зіграно три матчі 13-го туру української Прем'єр-ліги.

Київське Динамо завдяки першому в кар'єрі дублю Сергія Сидорчука на виїзді у результативному матчі обіграло Маріуполь (3:2) та зберегло перевагу над Шахтарем у три очки.

Команда Роберто Де Дзербі у 13-му турі на НСК Олімпійський відзначилася розгромною перемогою над Десною (4:1). Одним із головних героїв матчу став 19-річний півзахисник гірників Георгій Судаков, який у першому таймі забив дальнім ударом, а після перерви віддав результативну передачу на Фернандо.

Ще один матч дня в УПЛ пройшов без забитих м’ячів — у Петрове Інгулець та Верес сильнішого не визначили.