Українська Прем'єр-ліга. Зоря відірвалась від Динамо, Шахтар наблизився до чемпіонства — відео

6 червня 2020, 18:57

Відбулися два матчі 25 туру української Прем'єр-ліги у чемпіонській групі.

Донецький Шахтар у результативному матчі обіграв Десну з рахунком 3:2 та зробив ще один крок до чемпіонського титулу. Уже до 25-ї хвилини донецька команда вела в рахунку 2:0, а могла навіть зробити рахунок розгромним, однак на 24-й хвилині Марлос не реалізував пенальті.

На 32-й хвилині Фаворов відновив інтригу у матчі, але на початку другого тайму Марлос оформив дубль, забивши третій м’яч у ворота гостей. За дві хвилини до завершення основного часу Будківський знову скоротив розрив до мінімуму, але Шахтар таки довів матч до перемоги. За сім турів до завершення чемпіонату «гірники» лідирують з 16-очковим відривом.

У іншому матчі дня Зоря завдяки єдиному голу Кабаєва мінімально перемогла Колос, відірвавшись від конкурентів Динамо та Десни на три очки. Таким чином, луганський клуб залишився на другому місці, яке дозволяє кваліфікуватися у Лігу чемпіонів.

Вилучення: Кожушко, 65 (Колос)

У попередньому турі Шахтар переміг Динамо з рахунком 3:1 та зробив ще один крок до чемпіонського титулу.