Шахтар переміг Динамо і зробив ще один крок до чемпіонства

31 травня 2020, 18:55

Шахтар номінально на своєму полі в Києві переміг Динамо з рахунком 3:1 у 24-му турі української Прем'єр-ліги (УПЛ) та зробив ще один крок до чемпіонського титулу.

Початок гри було за київською командою, якій на 19-й хвилині вдалося вийти вперед, але гол Сидорчука був скасований після перегляду відеоповтору, оскільки арбітр Катерина Монзуль угледіла фол Попова на Степаненку.

Це не збентежило номінальних гостей, які домоглися-таки свого на 39-й хвилині - це Буяльський після закидання Цітаішвілі ударом головою переграв Пятова.

Проте, донецький колектив зумів відразу ж зрівняти рахунок. Марлосу викотили м’яч майже на лінію штрафного, і той ударом на виконання пробив під саму стійку.

На 67-й хвилині Шахтарю вже вдалося вийти вперед. Той же Марлос знову обігрався з Мораесом і пробив — цього разу з меж штрафного, а м’яч влетів у лівий від Бущана кут.

Динамо спробувало-було відновити рівновагу, проте на 74-му оберті секундної стрілки суперник збільшив свою перевагу. «Гірники» втекли в контратаку три в три, в кінцівці якої Маркос Антоніо зміг добити м’яч в сітку воріт Бущана після того, як сфера потрапила в поперечину.

Підсумковий результат 3:1 дозволив лідеру УПЛ Шахтарю на 16 очок відірватися від найближчого переслідувача Зорі за вісім турів до завершення чемпіонату.

Шахтар — Динамо 3:1

Голи: Марлос, 40, 67, Маркос Антоніо, 74 — Буяльський, 39

Шахтар: Пятов — Додо, Кривцов, Матвієнко, Ісмаїлі - Степаненко, Алан Патрік (Коноплянка, 84) — Марлос (Тете, 76), Коваленко (Маркос Антоніо, 53), Тайсон (Соломон, 85) — Мораес (Фернандо, 76)

Динамо: Бущан — Кендзьора, Попов, Шабанов, Миколенко — Сидорчук, Шепелєв — Цітаішвілі (Караваєв, 77), Буяльський (Дуелунд, 88), Вербич — Русин (Де Пена, 77)

Попереджені: Ісмаїлі, Коваленко — Попов

Ворскла — Львів 1:1

Голи: Кане, 13 — Шина, 90+3 (з пенальті)