Шахтар дотиснув Зорю, Динамо переграло Олександрію. Результати 1/8 фіналу кубка України

25 жовтня 2017, 22:36
Сьогодні, 25 жовтня, були зіграні поєдинки 1/8 кубка України

Шахтар в дуже напруженому поєдинку таки зумів зломити опір луганської Зорі. Причому вже на 51-й хвилини донеччани програвали з рахунком 0:2 - відзначилися Луньов і Гордієнко. На 73-й хвилині Феррейра відіграв один м'яч.

На 78-й і 81-й хвилині захисник луганчан Чечер заробив по жовтій картці, і залишив свою команду в меншості. Це надихнуло Шахтар на нову порцію атак, одна з яких, на 91-й хвилині, привела до другого голу Феррейри. 2:2 - і гра перейшла в овертайм.

У додатковий час клас і чисельна перевага Шахтаря все-таки зіграли свою роль - на голи Коваленко і Бланко-Лещука Зоря змогла відповісти лише одним голом Каменюки.

Зоря - Шахтар 3:4

Голи: Луньов, 11, Гордієнко, 51, Харатін, 105 - Феррейра 73, 90+1, Коваленко, 98, Бланко-Лещук, 115.

Зоря: Лунін - Опанасенко, Сваток, Чечер, Сухоцький (Каменюка, 80) - Бабенко (Харатін, 85), Андрієвський - Караваєв, Гордієнко, Громов (Кочергін, 77) - Луньов.

Шахтар: Пятов - Бутко, Хочолава (Бланко-Лещук, 85), Ракицький, Ісмаїлі - Степаненко (Коваленко, 66), Фред - Дентіньо (Зубков, 73), Патрік, Тайсон - Феррейра.

Попередження: Бабенко, Лунін, Чечер - Феррейра, Степаненко, Фред.

Вилучення: Чечер, 81 (друга жовта картка).

Динамо також потрібен був овертайм, щоб пройти Олександрію. Основний час закінчився з рахунком 1:1 - на гол Кравця на 77-й хвилині відповів Старенький.

Найцікавіше почалося в овертаймі - на 110-й хвилині другий гол забив Кравець, який в цілому провів досить сильний поєдинок. До кінця гри було незрозуміло, чи перейде гра в серію пенальті, але на 119-й хвилині лідерство Динамо зміцнив Гонсалез. Олександрія сподобилася лише на гол з пенальті під саму завісу поєдинку.

Олександрія - Динамо 2:3
Голи: Старенький, 77, Грицук, 120+5 (з пенальті) - Кравець, 36, 116, Бесєдін, 107.

Олександрія: Паньків - Чеботаєв, Басов, Гітченко, Цуріков (Бацула, 59) - Запорожан, Банада (Пономар, 73) - Старенький, Каленчук (Грицук, 46), Полярус - Сітало.

Динамо: Бущан - Миколенко (Ледньов, 118), Хачеріді, Пантич, Кендзьора - Гонсалес, Шепелев (Алібеков, 112), Гармаш, Смирний (Піваріч, 72) - Бесєдін, Кравець.

Попередження: Басов, Полярус - Кравець, Гармаш, Хачеріді.