Шахтар і Динамо здобули розгромні перемоги в українській Прем'єр-лізі - відео

10 березня 2019, 19:27

В рамках 21 туру української Прем'єр-ліги донецький Шахтар розгромив львівські Карпати з рахунком 5:0, а київське Динамо не мало проблем зі столичним Арсеналом - 4:0.

У київському дербі Динамо зняло всі питання щодо переможця ще у першому таймі, забивши чотири м'ячі. Дублем у складі динамівців відзначився Денис Гармаш, ще по голу забили Сідклей і Віктор Циганков.

У другому таймі наставник Динамо Олександр Хацкевич замінив основних гравців Віктора  Циганкова, Володимира Шепелєва та Миколу Шапаренка та кияни без проблем довели матч до перемоги.

Донецький Шахтар також без проблем розібрався зі своїм суперником - львівськими Карпатами. Як і Динамо, Шахтар вбив інтригу ще у першому таймі, забивши три м'ячі. Відзначились Віктор Коваленко, Микола Матвієнко та Майкон.

У другому таймі Коваленко оформив дубль, а на 79-й хвилині Тайсон поставив крапку, забивши п'ятий м'яч.

Донецький клуб з 54 очками займає першу сходинку чемпіонату, випереджаючи Динамо на сім очок.

Динамо - Арсенал-Київ - 4:0
Голи: Гармаш, 28, 39, Сідклей, 37, Циганков, 45+1

Динамо: Бущан - Шабанов, Бурда, Кадар, Миколенко - Шепелєв (Андрієвський, 46), Буяльський - Циганков (Смирний, 61), Гармаш, Сідклей - Шапаренко (Алібеков, 73)

Арсенал-Київ: Підківка - Жичиков, Сагуткін, Вакулко, Домбровський - Танковський, Стрижак - Мудрик (Ліпартія, 46), Кадімян (Авагімян, 46), Калитвинцев - Міссі (Ковпак, 77)

Попередження: Гармаш, Миколенко - Авагімян, Сагуткін, Стрижак.

Шахтар - Карпати - 5:0
Голи: Коваленко, 6, 64, Матвієнко, 35, Майкон, 44, Тайсон, 79

Шахтар: П'ятов - Болбат, Хочолава, Матвієнко, Ісмаїлі - Степаненко, Майкон (Антоніо, 69) - Марлос (Соломон, 69), Коваленко (Фернандо, 74), Тайсон - Мораес

Карпати: Пеньков - Сандохадзе, Ковтун, Мехреміч, Гуцуляк - Мякушко, Йода, Толочко (Варгас, 76), Хонгла, Ді Франко - Понде (Дебелко, 71)

Попередження: Хочолава, Ісмаїлі - Хонгла, Мякушко, Мехреміч

Вилучення: Хонгла, 78 (друга жовта картка)

Огляд матчу

УПЛ

Напередодні в рамках 21 туру української Прем'єр-ліги Львів зіграв унічию з Зорею 0:0 та з аналогічним результатом завершились матчі Маріуполь - Чорноморець і Ворскла - Десна.