Шахтар зазнав розгрому в півфіналі Ліги Європи

17 серпня 2020, 23:51

Шахтар припинив свої виступи в Лізі Європи, з рахунком 0:5 програвши у півфіналі Інтеру.

Чемпіон України з перших хвилин піддався високому пресингу з боку італійської команди, через що так і не зміг налагодити свою гру в атаці.

Тим часом, такі дії дозволили Інтеру змусити суперника помилитися і відкрити рахунок на 19-й хвилині. Пятов вибив м’яч на Бареллу, той змістився на фланг і навісив, а Мартінес головою підсік м’яч у сітку.

До перерви Шахтарю вдалося створити деяку гостроту біля чужих воріт, але його атаки не принесли успіх, а на початку другого тайму лише реакція Пятова врятувала «Гірників» від ще одного гола.

Проте, відразу після того, як свій момент втратив Мораес, Інтер домігся-таки свого. Це Матвієнко програв боротьбу Д’Амброзіо після подачі кутового, і той головою відправив м’яч у ціль.

Надалі італійський колектив довів рахунок до розгромного. Спершу дубль оформив Мартінес, а потім його приклад наслідував Лукаку, який також забив два м’ячі.

Інтер — Шахтар 5:0

Голи: Мартінес, 19, 74, Д’Амброзіо, 64, Лукаку, 78, 83

Інтер: Хандановіч — Годін, де Врей, Бастоні - Д’Амброзіо (Мозес, 81), Барелла, Брозовіч (Сенсі, 85), Гальярдіні, Янг (Бірагі, 66) — Лукаку (Еспозіто, 85), Мартінес (Еріксен, 81)

Шахтар: Пятов — Додо, Кривцов, Хочолава, Матвієнко — Маркос Антоніо, Степаненко — Марлос (Коноплянка, 75), Алан Патрік (Соломон, 59), Тайсон — Мораес

Попереджений: Тайсон

У фіналі Інтер зіграє проти Севільї, яка перемогла Манчестер Юнайтед з рахунком 2:1 в іншому півфінальному матчі Ліги Європи.