Шахтар відібрав лідерство в Динамо, Зоря і Дніпро-1 розійшлися миром — відео. Результати української Прем'єр-ліги

4 серпня 2019, 22:02

Завершилися всі матчі другого туру української Прем'єр-ліги (УПЛ).

Шахтар приймав на своєму полі Карпати і домігся розгромної перемоги з рахунком 3:0, хоча Карпати утримували свої ворота на замку до кінця першого тайму.

Пробити оборону гостей на 40-й хвилини зумів Марлос, якому асистував Алан Патрік. Перед самою перервою після передачі Тайсона відзначився Жуніор Мораес.

У другому таймі підсумковий результат встановив Ісмаїлі, скориставшись передачею Марлоса. Тим самим Шахтар відтіснив з першого місця УПЛ Динамо через більшу кількість забитих м’ячів.

Голи та огляд матчу Шахтар — Карпати

Шахтар — Карпати 3:0
Голи: Марлос, 40, Мораес, 45, Ісмаїлі, 63

Шахтар: Пятов — Додо, Кривцов, Матвієнко, Ісмаїлі - Степаненко (Пихальонок, 82) — Тете, Алан Патрік (Марко Антоніо, 68), Марлос, Тайсон — Мораес (Сікан, 68)
Карпати: Підківка — Ковтун, Вербний, Вакуленко, Мартінс — Толочко (Якимець, 61), Кльоц, Дубінчак, Ді Франко (Войковіч, 79), Гуцуляк — Карпенко (Лейоус, 46)
Попереджені: Алан Патрік — Ді Франко, Ковтун, Войковіч

Зоря в домашніх стінах приймала Дніпро-1 і задовольнилася нічиєю 1:1. На гол Ігоря Когута в доданий до першого тайму час господарі відповіли точним ударом Владислава Кочергіна.

Голи та огляд матчу Зоря — Дніпро-1

Зоря — Дніпро-1 1:1
Голи: Кочергін, 70 — Когут, 45+3

Зоря: Шевченко — Тимчик, Вернидуб, Чеберко, Михайличенко — Іванисеня — Кочергін, Юрченко, Хомченовський (Луньов, 62) — Будковський, Громов (Ледньов, 80)

Дніпро-1: Кліщук — Сафронов, Лопирьонок (Гуйє, 78), Логінов, Польовий — Батагов, Когут — Булеца (Вакулко, 67), Назаренко (Сніжко, 90+3), Чичиков — Супряга

Попереджені: Вернидуб, Хомченовський, Чеберко — Сафронов, Батагов, Назаренко, Когут, Кліщук

Третє місце несподівано займає новачок ліги Колос, який здобув другу перемогу поспіль на старті сезону. На цей раз команді вдалося перемогти на виїзді Олімпік — завдяки реалізованому пенальті відзначився Віталій Гавриш.

Гол і огляд матчу Олімпік — Колос

Олімпік — Колос 0:1
Голи: Гавриш, 68 (з пенальті)

Олімпік: Пеньков — Вантух, Аду, Гришко, Завійський — Цимбалюк (Шахаб, 55) — Ксьонз, Політило (Бетім, 78), Тейшейра, Фабіньо — Матар (Г. Пасіч, 81)

Колос: Яшков — Сахневич, Гавриш, Парамонов, Чорноморець — Задоя (Кожушко, 84), Ільїн (Морозко, 51) — Смирний, Мілько, Костишин (Лисенко, 64) — Нехтій

Попереджені: Фабіньо, Завійський, Шахаб — Смирний, Задоя

Вилучені: Пеньков, Абубакар — Смирний

УПЛ

Напередодні в другому турі УПЛ Динамо розгромило на виїзді Львів із рахунком 3:0.