Шахтар забив шість голів Львову та відібрав у Динамо лідерство в українській Прем'єр-лізі — відео

3 грудня 2021, 19:17

Донецький Шахтар у першому матчі 17-го туру української Прем'єр-ліги завдав великої поразки Львову.

Переломний момент матчу стався наприкінці першого тайму, коли Михайло Мудрик за рахунку 0:1 заробив пенальті, який у забитий м’яч конвертував Тете.

Після перерви Шахтар зусиллями Педріньо вийшов уперед, а наприкінці гри гірники забили ще чотири голи, причому трьома результативними передачами відзначився Мудрик.

Львів догравав матч у меншості — на 81-й хвилині суддя після перегляду VAR за фол останньої надії показав пряму червону картку захиснику гостей Енесу Махмутовичу.

Шахтар — Львів 6:1

Голи: Тете, 45 (з пенальті), Педріньо, 55, Бондаренко, 77, Марлос, 84 (з пенальті), Степаненко, 86, Конопля, 90 — Ернест, 17

Турнірна таблиця:

flashscore.com.ua

Раніше Шахтар у матчі 16-го туру Прем'єр-ліги з рахунком 1:0 на виїзді обіграв Інгулець, а єдиний гол у першому таймі забив бразильський легіонер гірників Тете.

Редактор: Іван Мартинов