Шахтар здобув третю перемогу під час зимових зборів — відео

5 лютого 2020, 17:26

На зборах у турецькому Белеку донецький Шахтар обіграв Македонію ГП в товариському матчі з рахунком 2:0.

Перемогу гірникам принесли результативні удари бразильців Тете і Фернандо. Обидва м'ячі були забиті в першому таймі.

Шахтар - Македонія ГП - 2:0

Голи: Тете, 13; Фернандо, 44.

Шахтар: Трубін (Шевченко, 46), Бутко, Бондар (Муравський, 77), Хочолава, Сіпріано, Маркос Антоніо, Криськів (Дентіньо, 46; Вакула, 60), Бондаренко, Тете, Коноплянка (Нем, 57), Фернандо (Сікан, 46).

Для Шахтаря це був вже п'ятий матч під час підготовки до другої частини сезону. На рахунку команди 3 перемоги, нічия і поразка.

Цікаво, що у ці хвилини Шахтар проводить другий матч за день. Суперником "гірників" є клуб з Данії Сеннерьюск. Після першого тайму чемпіон України поступається з рахунком 0:1.

Раніше Шахтар подав офіційну заявку на матчі 1/16 фіналу Ліги Європи проти лісабонської Бенфіки.

Також повідомлялося, що захисник донецького Шахтаря Богдан Бутко може продовжити кар'єру в польському Леху.

Редактор: Євген Нещерет