Шахтар вийшов до 1/8 фіналу Ліги Європи після перемоги над Маккабі

25 лютого 2021, 21:43

Шахтар із рахунком 1:0 переміг Маккабі Тель-Авів на своєму полі в матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи та вийшов до наступного раунду.

Вже на 6-й хвилині вперед господарів міг вивести Додо, але пробив повз ворота. Пізніше свої моменти з вигідних позицій втратили Матвієнко та Марлос.

І все ж, кінцівка першого тайму залишилася за гостями, проте спершу донецький клуб врятував Трубін, а потім — стійка й перекладина після ударів Ернандеса та Переца.

Поступово Шахтар повернув ініціативу, а на 66-й хвилині заробив пенальті, який реалізував Марлос, розвівши м’яч і воротаря по різних кутах.

У час, що залишився команди не змогли відзначитися голами, в результаті чого Шахтар оформив перемогу із загальним рахунком 3:0 та вийшов до 1/8 фіналу.

Шахтар — Маккабі Тель-Авів 1:0 (перший матч — 2:0)

Гол: Марлос, 67 (з пенальті)